Sinthappening op zondag 8 november 2026

Gepubliceerd op  woensdag 28 okt 2026 om 08:59 uur

De Sint en zijn Pieten komen naar Peer! Op zondag 8 november om 13.30 uur komen ze aan op het Marktplein. Koop snel je tickets voor de Sinterklaasshow 'Het Cadeautjesmysterie' of reserveer je plekje voor de workshops en voorleesmomentjes. 

Ontvangst van de Sint

Om 13.30 uur komt de Sint aan op het Marktplein, samen met al zijn Pieten. Kom jij hen ook toejuichen, meezingen en zwaaien? Dat maakt de aankomst van de Sint extra feestelijk.

Sinterklaasshow 'Het Cadeautjesmysterie"

Oh jee... Dit jaar is er iets misgegaan. De Pieten hebben ontdekt dat er cadeautjes verdwenen zijn. Gelukkig proberen de Pieten de cadeautjes op tijd terug te vinden, maar of dat lukt...? Kom kijken naar een spannende en grappige show vol muziek, dans en plezier. Natuurlijk met de Sint en zijn Pieten erbij. 

  • Locatie: 't Poorthuis, Zuidervest 2a
  • Voorstellingen om 10.30, 14.45 en 16.45 uur
  • Tickets: 5 euro via www.biccpeer.be of Tel. 011 61 07 20
  • Na de show mag je met de Sint op de foto
  • De show is leuk voor kinderen vanaf 4 jaar

Workshops en voorleesmomentjes

Na de Sint zijn aankomst in 't Poorthuis (rond 14.15 uur) tot 17 uur is er nog van alles te beleven. Je kan gratis meedoen aan leuke knutselworkshops, gezellige voorleesmomentjes en bouwen aan Duplo- en Legotafels. 

Voorlezen in de bib gaat door om 14.30, 15, 15.30 en 16 uur. Dit is gratis, maar inschrijven is verplicht via www.biccpeer.be. 

Aan de workshops en Duplo- en Legotafels kan je gratis deelnemen, zonder inschrijving. 

Zien we je daar?

Verkeerssituatie

Om alles veilig te laten verlopen, gelden op zondag 8 november volgende verkeersmaatregelen:

  • Parkeerverbod op het Marktplein en de Achtermarkt van 13 tot 15 uur
  • Centrum afgesloten vanaf 13 uur tot einde intrede (vermoedelijk 14.30 uur): Oudestraat (kruispunt Zuidervest), Markt en Kerkstraat